«پیشرفت‌ها و چالش‌های زنان پس از انقلاب» بررسی می‌شود

در نشستی علمی؛ «پیشرفت‌ها و چالش‌های زنان پس از انقلاب» بررسی می‌شود دپارتمان زنان دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السلام در نشستی علمی «پیشرفت‌ها و چالش‌های زنان پس از انقلاب» را بررسی می‌کند. به گزارش روابط عمومی دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السلام، نشست علمی «پیشرفت‌ها و چالش‌های

Start

3 آذر 1400 - 10:00 pm

End

4 آذر 1400 - 12:00 am

در نشستی علمی؛
«پیشرفت‌ها و چالش‌های زنان پس از انقلاب» بررسی می‌شود
دپارتمان زنان دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السلام در نشستی علمی «پیشرفت‌ها و چالش‌های زنان پس از انقلاب» را بررسی می‌کند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السلام، نشست علمی «پیشرفت‌ها و چالش‌های زنان پس از انقلاب» به همت دپارتمان زنان دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السلام و با همکاری بنیاد شهید پالیزوانی برگزار می شود.
در این نشست که به صورت مجازی و از طریق لینک http://www.skyroom.online/ch/shahidpalizvani.ir/hamayesh1 برگزار خواهد شد، دکتر علی غلامی، عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق علیه السلام به ارائه بحث خواهد پرداخت.
افرادی که درخواست دریافت گواهی شرکت در جلسه را دارند، می توانند با کد ملی خود و بدون ذکر نام وارد لینک نشست شوند و پس از پایان جلسه به شماره ۰۹۰۲۱۵۱۵۹۷۱ در واتس آپ‌ پیام‌ دهند.
گفتنی است، دپارتمان زنان دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السلام در صدد است، نشست های علمی با موضوع زنان را به صورت سلسله نشست برگزار کند.